0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa League
Eintracht Frankfurt
۰
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
  Japan J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Serie B
Brescia
۱
۲
SSD Monza 1912
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
  Egypt Premier League
National Bank
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۲:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
  Uzbekistan Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۲
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۶:۱۵
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
  England League 2
Northampton Town
۰
۱
Mansfield Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Japan YBC Levain Cup
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
  Asia AFC Cup
Al Ansar Beirut
۰
۱
Al Kuwait
inprogress
۲۳:۳۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۰
۰
East Riffa
inprogress
۲۳:۳۰
Al Seeb
۱
۰
Jableh SC
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al Khaleel
۰
۱
Dhofar
inprogress
۲۳:۳۰
Tishreen
۰
۰
Hilal AL Quds
Finished
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Al Riffa
۲
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Bashundhara Kings
۱
۰
Maziya SRC
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Excelsior Rotterdam
۳
۰
Heracles Almelo
Finished
۲۱:۱۵
  South America Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۱
Simba SC
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
HNK Rijeka
۱
۱
Ukraine
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Slovacko
۳
۱
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Ain
۱
۱
Al Jabalain
Finished
۲۰:۵۰
Najran SC
۲
۰
Bisha FC
inprogress
۲۲:۳۰
Hajer
۲
۰
Al-Quadisiya
Finished
۲۰:۳۰
Al-Draih
۱
۲
Al-Jeel
Finished
۲۰:۴۰
Al-Orubah
۱
۱
Al Akhdoud
Finished
۲۱:۱۵
  Brazil Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
  Slovakia 3. Liga
SKM Liptovsky Hradok
۱
۱
Banik Kalinovo
Finished
۲۰:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۰
TJ Jednota Banova
Finished
۲۰:۰۰
MFK Zarnovica
۱
۲
FK Podkonice
Finished
۲۰:۰۰
FC Rimavska Sobota
۰
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۲۰:۰۰
MSK Senec
۱
۰
Kalinkovo
Finished
۲۱:۰۰
FK Cadca
۱
۵
FK Rakytovce
Finished
۲۰:۰۰
FTC Filakovo
۱
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۲۰:۰۰
Tatran Krasno Nad Kysucou
۱
۰
TJ Pramen Kovacova
Finished
۲۰:۰۰
Liptovska Stiavnica
۱
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۲۰:۰۰
  Algeria Division 1
CR Belouizdad
۱
۰
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Afturelding/Fram (W)
۰
۰
Stjarnan (W)
inprogress
۲۳:۴۵
Breidablik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
Finished
۲۲:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۴
۱
Thor Akureyri (W)
Finished
۲۲:۰۰
  Norway NM Cup
Os Turnforening
۶
۵
Asane IL Ulset
Finished
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۱
Raufoss Fotball
inprogress
۲۲:۰۰
Ullern
۳
۰
Asker Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Bremnes
۲
۵
Oygarden FK
Finished
۲۰:۳۰
Nordstrand
۰
۱
Frigg
Finished
۲۱:۰۰
Orkla
۳
۶
Stjordals Blink
Finished
۲۰:۳۰
Trygg/Lade
۱
۲
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Baerum SK Sandvika
۱
۲
Kvik Halden FK
Finished
۲۰:۳۰
Lokomotiv Oslo
۱
۲
Eidsvold TF
Finished
۲۱:۳۰
Pors Grenland
۲
۳
FK Arendal
Finished
۲۰:۳۰
Junkeren
۳
۲
Mjølner
Finished
۱۹:۳۰
Brumunddal
۲
۰
Strommen IF
Finished
۲۰:۳۰
Harstad IL
۲
۱
FK Senja Silsand
Finished
۲۱:۳۰
Skjetten
۰
۳
Ullensaker Kisa IL
Finished
۲۰:۳۰
Træff
۴
۵
Vard Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Finnsnes IL
۲
۴
Tromsdalen UIL
Finished
۲۰:۳۰
Bossekop UL
۰
۲
Alta IF
Finished
۲۰:۳۰
Herd
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Voss
۰
۷
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۳۰
Rade IL
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
  Nepal C Division
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۲۰:۳۰
NK Siroki Brijeg
۰
۱
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Team Nuova Florida
۲
۱
FC Aprilia
Finished
۱۸:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۸:۳۰
SS Cassino
۱
۱
Insieme Formia
Finished
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۲
۰
Vis Artena
Finished
۱۸:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۳
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
Muravera
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
Cynthialbalonga
۷
۲
ASD Lanusei Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Arzachena
۲
۰
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
ASD Torres
۰
۰
USD Latte Dolce
Finished
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Ittihad Kalba U21
۴
۳
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
Finished
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۴
۱
Al Dhafra U21
Finished
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
۱
۰
Al Wasl U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
۲
۱
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۳
۲
Al Nasr U21
Finished
۱۸:۴۵
  Poland III Liga
Mamry Gizycko
۰
۱
GKS Wikielec
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۲
۳
Fremad Amager
Finished
۲۱:۰۰
Elite 3000 Helsingor
۱
۲
Lyngby BK
Finished
۲۱:۰۰
Nykobing FC
۰
۱
AC Horsens
Finished
۲۱:۰۰
Hvidovre IF
۳
۱
FC Fredericia
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۰
۰
Orebro SK
Finished
۲۱:۳۰
Vasteras SK FK
۲
۲
Jonkopings Sodra
Finished
۲۱:۳۰
Orgryte IS
۱
۲
Trelleborgs FF
Finished
۲۱:۳۰
Utsiktens BK
۲
۲
Landskrona Bois
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Eintracht Trier
۰
۰
TuS Mechtersheim
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Carioca 2
Artsul Futebol Clube
۰
۱
Volta Redonda
inprogress
۲۲:۳۰
FC Goncalense
۰
۰
Marica RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
Mandurah City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۵:۳۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۱۰
۱
Kingsley Westside FC
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
SK Super Nova
۰
۳
Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Iteno
۱
۱
2 de Mayo
Finished
۱۸:۳۰
Rubio nu
۰
۰
River Plate Asuncion
inprogress
۲۳:۳۰
Independiente FBC
۰
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۲
۱
AB Argir
Finished
۲۲:۳۰
B36 Torshavn
۰
۲
Víkingur Gota
inprogress
۲۳:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
  Ethiopia Premier League
Welayta Dicha
۰
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
  Saudi Arabia Youth League U19
Al Hilal Riyadh U19
۱
۰
Al Wahda Mecca U19
Finished
۱۷:۲۵
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Faisaly Harmah U19
Finished
۱۷:۵۵
Al Fateh SC U19
۲
۲
Al Ittifaq Dammam U19
Finished
۱۷:۱۰
  Israel Youth League
Hapoel Petach Tikva U19
۰
۲
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Kiryat Ono U19
۰
۱
Maccabi Yavne Shimon U19
Finished
۱۸:۰۰
SC Newe Yosef U19
۳
۳
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۰
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۸:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۳
Hapoel Katamon Jerusalem U19
Finished
۱۸:۰۰
Maccabi Achi Nazareth U19
۱
۲
MS Pardes Hana Karkur U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Haifa Robi Shapira U19
۰
۱
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۸:۰۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
۰
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Nof Hagalil U19
۴
۰
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۰
۰
Hapoel Iksal Imad U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond
۴
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۰۰
JK Nomme Kalju
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۲
۲
Union Viera CF U19
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۲
۰
TSV Kronshagen
Finished
۲۱:۳۰
TSV Bordesholm
۱
۲
SV Todesfelde
Finished
۲۲:۰۰
VfB Lubeck II
۳
۳
SV Frisia 03
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Atletico Madrid U19
۰
۰
AD Alcorcon U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa SP U20
۱
۰
Ibrachina U20
inprogress
۲۲:۳۰
Independente FC Limeira U20
۲
۱
Capivariano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Taquaritinga SP U20
۰
۰
Ferroviaria U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
۱
۱
XV de Jau U20
inprogress
۲۲:۳۰
America SP U20
۱
۰
Tanabi U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Votuporanguense U20
۱
۱
Mirassol U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sharjah Brasil U20
۲
۱
Salto SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Noroeste U20
۲
۰
Sao Carlos U20
inprogress
۲۲:۳۰
Olimpia SP U20
۰
۲
Monte Azul U20
inprogress
۲۲:۳۰
SC Brasil U20
۲
۱
Oeste FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
AA Francana U20
۰
۰
Internacional Bebedouro U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Assisense U20
۰
۳
Aracatuba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Comercial RB SP U20
۰
۱
Botafogo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Catanduva FC U20
۰
۰
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Paulista U20
۱
۳
Guarani SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Metropolitano FC U20
۱
۲
Colorado Caieiras FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Japan J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۱
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD San Luca
۳
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Tekstilac Ravnice
۱
۱
NK Mladost Petrinja
Finished
۱۹:۳۰
Nk Vrapce
۲
۱
NK Lucko
Finished
۱۹:۳۰
Karlovac
۱
۰
Ponikve
Finished
۲۱:۳۰
NK Vrbovec
۴
۱
NK Tresnjevka
Finished
۱۹:۳۰
HNK Segesta Sisak
۰
۱
NK Maksimir
Finished
۱۹:۳۰
NK Udarnik Kurilovec
۱
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۹:۳۰
Gaj Mace
۶
۲
NK Hask Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
NK Trnje
۳
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۹:۳۰
  Norway NM Cup Women
Ovrevoll Hosle (W)
۴
۳
Hoenefoss (W)
Finished
۲۲:۰۰
Viking FK (W)
۱
۳
Avaldsnes (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Cameroon Elite One
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
Finished
۱۷:۳۰
PWD Bamenda
۱
۳
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Bamboutos
۰
۰
New Star de Douala
Finished
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۲
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۹:۰۰
Yong Sp. Academy
۰
۲
Les Astres
Finished
۲۱:۳۰
Panthere de Nde
۰
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Fauve Azur Elite
۱
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۰
Dragon FC Yaounde
inprogress
۱۹:۰۰
Cotonsport de Garoua
۳
۰
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۳۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Rwanda Rwanda Cup
Police FC
۲
۲
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Berlin Liga
TUS Makkabi
۳
۰
Berlin Hilaspor
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Esbjerg U19
۲
۲
Odense BK U19
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Landesliga
UFC Altenmarkt
۰
۰
SV Strasswalchen
Finished
۲۲:۰۰
  Belgium First Amateur Division
Royal Knokke FC
۰
۱
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۲:۳۰
Liege FC
۴
۰
KFC Dessel Sport
inprogress
۲۲:۳۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۱
۰
SP Tre Fiori
inprogress
۲۳:۱۵
Fiorita
۱
۱
Pennarossa
inprogress
۲۳:۱۵
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
۰
۰
UCC
inprogress
۲۳:۱۵
  Thailand FA Cup
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۲
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SFC Opava 2
۱
۳
FK Bohumin
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC International Leipzig
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
inprogress
۲۲:۳۰
  Gambia Division 2
Kanifing East FC
۱
۰
Kiang West FC
Finished
۲۰:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Bombada FC
Finished
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Olympique Beja
۲
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۱
Esperance Sportive Zarzis
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig
76 Igdir Belediyespor
۳
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۷:۰۰
Iskenderun
۲
۱
Yeni Orduspor
Finished
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
  Greece Gamma Ethniki
Proodeftiki FC
۰
۰
Makedonikos FC
Finished
۱۸:۳۰
Ilioupoli GS
۱
۱
Agrotikos Asteras
Finished
۱۸:۳۰
Iraklis Larissa
۱
۳
Pao Rouf
Finished
۱۸:۳۰
  Mali Premiere Division
AS Real Bamako
۰
۰
Djoliba AC
Finished
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۱
۰
CSD Comunicaciones
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Kolmonen
EIF/Akademi
۳
۲
BK-46
Finished
۲۰:۰۰
RPS Lions
۰
۳
KJP
Finished
۲۰:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
FK Krupa na Vrbasu
۲
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
  Norway U19 Elite League
Tromso U19
۱
۳
Valerenga U19
Finished
۱۸:۳۰
Sogndal U19
۴
۵
Viking U19
Finished
۱۷:۰۰
  Ghana Premier League
Berekum Chelsea
۰
۰
Medeama
Finished
۱۹:۳۰
WAFA
۰
۱
Accra Lions
Finished
۱۹:۳۰
Hearts of Oak
۱
۰
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۹:۳۰
King Faisal Babes FC
۱
۰
Eleven Wonders
Finished
۱۹:۳۰
Karela
۱
۰
Great Olympics
Finished
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۹:۳۰
Real Tamale United
۲
۲
Bechem United
Finished
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
SK Olympia Rajecko
۲
۰
Bosonohy
Finished
۲۰:۰۰
  Senegal FA Cup
ASC Yeggo
۱
۳
Thies FC
Finished
۲۰:۳۰
Ajel De Rusfique
۰
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۳۰
Amitie FC
۰
۳
ASC Linguere
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Asarums IF FK
۰
۲
Kristianstads FF
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico Liga TDP
Guerreros DD
۰
۰
Chilpancingo
inprogress
۲۲:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۱
۰
Linfield (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Sion Swifts LFC (W)
۱
۱
Glentoran Belfast United (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Cliftonville (W)
۵
۰
Mid Ulster (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
۲
۰
Lisburn (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Morocco Botola Pro
Maghreb de Fes
۱
۱
WAC Wydad Casablanca
Finished
۲۱:۴۵
  Nicaragua Primera Division Women
Real Esteli (W)
۲
۰
Juventus Managua (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Regional Cup
NK Dubrava Zagreb
۳
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
  Japan J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
Finished
۱۶:۳۰
  Togo Premier Division
AS Togo Port
۰
۲
ASC Kara
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
۱
۲
Galatasaray U19
Finished
۲۰:۳۰
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
  Malawi Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
Finished
۱۷:۰۰
  Poland Regional Cup
Sleza Wroclaw
۴
۰
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۸:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۲
۱
Havadar SC
Finished
۱۹:۰۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
K Lyra-Lierse Berlaar
۲
۱
Belisia Bilzen
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Brazil Cup U20
EC Prospera U20
۰
۵
Criciuma U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland U19 League
Fram/Úlfarnir U19
۳
۱
Keflavik/Reynir/Vidir U19
inprogress
۲۲:۳۰
Breidablik/Augnablik/Smari U19
۰
۰
Fjolnir U19
inprogress
۲۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Forsbacka IK
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Carioca U20
Volta Redonda U20
۲
۲
Bangu AC RJ U20
Finished
۲۱:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tallinna Kalev II
۱
۵
Tabasalu Charma
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Ireland Amateur Cup
Glebe North FC
۰
۰
St Mochtas
inprogress
۲۳:۱۵
  Germany Landespokal
Schwarz-Weis Rehden
۱
۰
SV Meppen
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa
۵
۲
GBK Kokkola
Finished
۲۰:۳۰
  Poland IV Liga
Unia Kosztowy
۰
۲
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۳
۰
Brindisi
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
  Uruguay Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Armenia Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۰
Alashkert
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup Women
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۴
۱
ZFNK Emina (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola Pro 2
Club R Zemamra
۲
۱
Maghrib Association Tetouan
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
St Kevins Boys
۰
۱
Portlaoise AFC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید